10 دلیل برای در نظر گرفتن ساختمان سبز با کاه

در مورد ساختن سبز با کاه اغلب هنگامی که مردم به دنبال راه هایی برای دوام بیشتر خانه های خود هستند ، صحبت می شود. سبز سازی یکی از راه های ایجاد یک خانه راحت ، کم مصرف و بسیار زیبا است. در اینجا 10 دلیل خوب وجود دارد که اگر به فکر ساختن یا بازسازی یک خانه هستید ، سبز را با کاه در نظر بگیرید.

ساختن سبز با کاه خیلی ترسناک نیست: بسیاری از افراد تصور ساختن خانه کاملاً دلهره  طراحی دیوار سبز آور است و احساس می کنند مهارت لازم را ندارند. با این حال ، اگر می توانید یک دسته کاه بلند کنید و آن را بر روی یک دسته دیگر از کاه قرار دهید ، در حال حاضر مهارت اولیه لازم برای ساخت دیوارهای خانه جدید خود را دارید.
Practice Makes Perfect: نکته قابل توجه در مورد کاه به عنوان یک ماده ساختمانی این است که برای سازنده مالک عالی است. اگر فکر می کنید واقعاً دوست دارید از آن استفاده کنید ، پس می توانید برای خود احساس یک ماده عالی را در یک سوله کوچک یا شاید یک مرغدانی بسازید. بسیار بخشنده است و نتایج آن خیره کننده است.
پتانسیل فوق العاده بهره وری انرژی: این مثالی است که چرا ایجاد سبز با کاه یک ایده عالی است. ارزش عایق بندی دیوارهای گلدان بسیار زیاد است و همراه با عایق بندی مناسب سقف و کف ، شیشه های دو یا سه جداره و اصول اساسی طراحی خورشیدی غیرفعال می توانید یک خانه بسیار کارآمد ایجاد کنید.
ساختمان سبز با کاه از مواد طبیعی استفاده می کند: طبیعی تر از کاه حاصل از یک مزرعه نیست. همچنین می توانید از مواد رندر طبیعی برای ضد آب نگه داشتن دیوارهای خود استفاده کنید – گل محلی ، رندرهای آهک و گچ ها و حتی کف های خاکی همگی از ترکیبات رایج در یک خانه سازگار با محیط زیست مانند خانه های ساخته شده از آجر گل یا کاهگل است.
بیایید قبول کنیم ، آنها زرق و برق دار هستند: آیا شما یک خانه نیلی دیده اید؟ آیا شما در داخل یکی بوده اید؟ آنها “احساس” شگفت انگیزی دارند و این به این دلیل است که آنها نفس می کشند ، آنها دارای ویژگی های صوتی هستند که شما در بسیاری از خانه های معمولی نمی گیرید و اگرچه توضیح آن با کلمات به محض ورود به خانه دشوار است ، شما می دانید که این یک عالی است سبک ساخت
ساختن سبز با نی به شما امکان استفاده مجدد و بازیافت مواد زائد را می دهد: این یک واقعیت شگفت انگیز است. هنوز هم بسیاری از مردم پس از برداشت محصول ، مزارع مزارع خود را به آتش می کشند. من خانه خود را از این ماده زائد ساخته ام ، مال من کاه گندم بود اما شما می توانید از کاه برنج ، کاه جو دوسر و سایر مواد زباله محصول دانه برای ساختن خانه ای زیبا استفاده کنید. یک مثال عالی برای استفاده مجدد یا بازیافت و یک برد برای همه.
منابع تجدیدپذیر: در این عصر افزایش آگاهی از محدودیت منابعی که در دسترس داریم ، کاه یک نمونه عالی از یک منبع تجدید پذیر است. مانند محصولات درختی نیازی به انتظار آن نیست. این یک گیاه یک ساله است ، در پایان فصل محصول را بخورید و در بهار یک خانه جدید بسازید. من مطمئن هستم که هیچ کس در واقع چنین کاری نمی کند اما این امکان ایجاد سبز با کاه است.
مواد انعطاف پذیر و بخشنده و بسیار خوب برای تازه کارها و متخصصان: یکی از خوشبختی های ایجاد سبز با کاه ، انعطاف پذیری مواد است. منحنی های ملایم دیوارها و پنجره های عمیق و درهای ورودی در بسیاری از خانه ها به چشم می خورند. حتی یک تازه کار می تواند با کاه ویژگی های شگفت انگیز و خلاقانه ای در خانه خود ایجاد کند که شاید با مواد مرسوم تر برای آنها غیرممکن باشد.
ساختن سبز با نی توانمند سازی است: این چیزی است که معمولاً وقتی کسی در نظر دارد خانه خود را بسازد قابل تشخیص نیست. وقتی تصمیم گرفتید که شروع به ساختن سبز با کاه کنید ، این می تواند به یک فرآیند بسیار قدرتمند تبدیل شود. شما مهارت های خوبی کسب خواهید کرد ، یک زبان جدید (ساختن) یاد خواهید گرفت ، با افراد جدید زیادی ملاقات خواهید کرد که رویای شما و اشتیاق شما را دارند و ممکن است ناگهان متوجه شوید که می توانید کارهای بسیار بیشتری از خود انجام دهید